• Jasnogórska Szkoła Muzyczna

  Stowarzyszenie jest organem prowadzącym dla Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie. Szkoła kształci w zakresie przedmiotów ogólnokształcących ośmioletniej szkoły podstawowej oraz w zakresie szkoły muzycznej I stopnia.

 • Warsztaty Muzyczne

  Stowarzyszenie prowadzi Warsztaty Muzyczne jako zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki i nauki gry na instrumentach dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 • Organizacja Pożytku Publicznego

  Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Przekaż 1% podatku na cele statutowe Stowarzyszenia. KRS 0000280871.

 • Wyjazdy warsztatowe

  Stowarzyszenie jest organizatorem wyjazdowych warsztatów muzycznych dla uczniów Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej oraz Jasnogórskiego Chóru Chłopięco-Męskiego "Pueri Claromontani".

 • Pueri Cantores

  Stowarzyszenie było organizatorem VII Krajowego Kongresu Federacji Pueri Cantores w Częstochowie oraz wyjazdu na Międzynarodowe Kongresy Pueri Cantores w Rzymie, Paryżu, Rio de Janeiro oraz Barcelonie.

Gościmy

Odwiedza nas 275 gości oraz 0 użytkowników.

Wkrótce

Currently no events are available

Kalendarz

<<  <  Lipiec 2024  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Recital Jolanty Muratów

W dniu 13 grudnia 2019 r. w ramach adwentowego wieczoru przy świecach stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna odbył się recital Jolanty Muratów (mezzosopran). W koncercie usłyszeliśmy m. in. utwory J.S. Bacha, P. Czajkowskiego, J. Brahmsa. Solistce na fortepianie akompaniowała Małgorzata Zajączkowska-Warsza. Po koncercie odbyło się spotkanie solistki z publicznością, a także wspólne przedświąteczne spotkanie członków stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna i wszystkich przybyłych na koncert gości. Koncert odbył się w Sali Kolumnowej Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej, która była również współorganizatorem koncertu.

Jolanta Muratów jest nauczycielem Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie, prowadzi zajęcia emisji głosu, kształcenia słuchu i jest dyrygentem Chóru Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej, a także członkiem Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna. 

Zaprzyjaźnieni

  

Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia
Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu
PITax.pl dla OPP
.