• Jasnogórska Szkoła Muzyczna

  Stowarzyszenie jest organem prowadzącym dla Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie. Szkoła kształci w zakresie przedmiotów ogólnokształcących ośmioletniej szkoły podstawowej oraz w zakresie szkoły muzycznej I stopnia.

 • Warsztaty Muzyczne

  Stowarzyszenie prowadzi Warsztaty Muzyczne jako zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki i nauki gry na instrumentach dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 • Organizacja Pożytku Publicznego

  Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Przekaż 1% podatku na cele statutowe Stowarzyszenia. KRS 0000280871.

 • Wyjazdy warsztatowe

  Stowarzyszenie jest organizatorem wyjazdowych warsztatów muzycznych dla uczniów Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej oraz Jasnogórskiego Chóru Chłopięco-Męskiego "Pueri Claromontani".

 • Pueri Cantores

  Stowarzyszenie było organizatorem VII Krajowego Kongresu Federacji Pueri Cantores w Częstochowie oraz wyjazdu na Międzynarodowe Kongresy Pueri Cantores w Rzymie, Paryżu, Rio de Janeiro oraz Barcelonie.

Powstaje Schola Męska Jasnogórskiej Szkoły Chóralnej

Stowarzyszenie Jasnogórska Szkoła Chóralna
zaprasza za spotkanie organizacyjne

Scholi Męskiej Jasnogórskiej Szkoły Chóralnej

spotkanie odbędzie się w siedzibie
Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej
Al. Jana Pawła II 126/130

Poniedziałek 12.10.2020 r. - godz. 17:30 - sala kolumnowa

Zapraszamy młodzież męską i mężczyzn lubiących śpiewać i chcących włączyć się w budowanie
przy stowarzyszeniu Jasnogórska Szkoła Chóralna scholi męskiej

Serdecznie Zapraszamy

Gościmy

Odwiedza nas 196 gości oraz 0 użytkowników.

Wkrótce

Currently no events are available

Kalendarz

<<  <  Październik 2020  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Warsztaty Muzyczne w Filharmonii Częstochowskiej

Uczniowie Warsztatów Muzycznych prowadzonych przez stowarzyszenie Jasnogórska Szkoła Chóralna 18 czerwca 2019 r. wystąpili na koncercie galowym w Filharmonii Częstochowskiej. Koncert był podsumowaniem działalności artystycznej Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie oraz stowarzyszenia Jasnogórska Szkoła Chóralna. Układ wokalno-taneczny przygotowała Joanna Klajnowska-Pełka.

Występ uczniów Warsztatów Muzycznych jest stałym punktem programu corocznego koncertu galowego w Filharmonii Częstochowskiej. Uczestnicy warsztatów podczas całorocznych zajęć uczą się śpiewu, tańca, rytmiki oraz gry na instrumentach. Efekt tej nauki można podziwiać na koncercie.

Zaprzyjaźnieni

  

Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem WsparciaOrganizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.